Bienvenido a Imagine with Orange,
una plataforma de crowdsourcing para la innovación , y una plataforma de lanzamiento para los empresarios

Aprender cómo funciona

lectura en línea esta revisión de publicaciones legales, libres y digitales disponibles en Internet.

más detalles están disponibles para esta idea leer los detalles de esta idea
español | polaco
compartir

3 comentarios

Czyli proponujesz portal zawierający spis linków do stron zawierających materiały?

Napisałeś "będzie zbierać i łączyć informacje o publikacjach z pożytkiem dla czytelników" możesz podać jakiś przykład, jak to sobie wyobrażasz?

traducir

Cel istnienia Internetowej czytelni to coś więcej niż spis linków. Internetowa czytelnia ma kierować do stron autorskich/źródłowych, ale jednocześnie zawierać opisy, recenzje publikacji, informacje o dostępnych formatach (PDF, EPUB, MOBI), możliwość komentowania i oceniania jak i krótki test sprawdzający funkcjonowanie na tablecie, smartfonie, czytniku i komputerze.

Za przykład niech posłuży moja osoba. W trakcie studiów wykorzystywałem cyfrowe publikacje. Szukanie pochłaniało wiele czasu a z drugiej strony na ważne publikacje trafiałem przypadkowo. Zarówno te dwie sytuacje jak i natłok informacji w sieci utwierdziły mnie, że Internet nie sprzyja takiemu publikowaniu. Zebranie i łączenie informacji tematycznie może okazać się pożyteczne dla potencjalnych czytelników.
Widzę również potrzebę zaopiekowania się darmowymi publikacjami, których wydawcy zakończyli działalność. Mawia się, że w Internecie nic nie ginie. Czy jest to regułą? Zwlekałem z napisaniem o e-booku. Strona nie działa. Rozwiązanie typu Internet Archive Wayback Machine nie pomogło.

traducir
respuesta

añadir un comentario :

1 supporter